Open Link With 1.0.7 (Android)

Open Link With

Open Link With
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Open Link With, linklere tıkladığınızda pat diye tarayıcı üzerinde açılmasını engelleyen hem yararlı hem de ücretsiz bir Android link açma uygulaması.

Open Link With, internet sayfaları üzerinde gezerken tıkladığınız linkleri farklı uygulamalar seçerek dilediğiniz şekilde açabilmeniz için geliştirilen hem yararlı hem de pratik bir Android uygulaması.

Genellikle YouTube üzerinde açılan sayfalar için geçerli olan bu sorun aynı zamanda Android kullanıcılarının tamamını rahatsız eden bir durum. Örneğin bir sayfada gördüğünüz YouTube linkine tıkladığınızda size hiçbir şey sorulmadan tarayıcı üzerinde açılıyor. Open Link With uygulaması bu durumun önüne geçerek açacağınız linkten önce linkin hangi uygulama ile açılmasını istediğiniz soruyor. Böylelikle siz de YouTube linkleri için YouTube uygulamasını ya da Twitter linkleri için Twitter uygulamasını açabiliyorsunuz.

Son derece yararlı olan uygulama tarayıcılar ve uygulamalar arasında kaldığınız durumları önleyerek Android telefon ve tabletlerinizi daha verimli kullanmanızı sağlıyor. Android cihazlarınızdaki minik bir sorunu yok eden bu uygulamayı kesinlikle indirip mobil cihazlarınızda bulundurmalısınız.