OpenVPN Connect 1.1.14 (Android)

OpenVPN Connect

OpenVPN Connect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OpenVPN Connect, Android platformu üzerinde güvenle kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN servislerinden bir tanesi.

OpenVPN Connect, pek çok gelişmiş kullanıcı ayarı birlikte gelen hem güvenilir, hem çok fonksiyonlu hem de ücretsiz bir Android VPN uygulaması. Standart kullanıcıların da basit bir şekilde yararlanabileceği uygulama, daha çok gelişmiş internet kullanıcılarına hitap ediyor.

Bildiğiniz üzere internet yasaklarının önüne geçebilmek ve yasaklı sitelere girebilmek için en etkil iyöntem VPN servisleri. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz onlarca VPN servisi olmasına rağmen bunlardan sadece belirli olanları ücretsiz ve kullanışlı. Open VPN 'de onlardan bir tanesi. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı avantaja sahip olan OpenVPN, .ovpn formatlı profilleri açabiliyor ve pek çok gelişmiş kullanıcı ayarı seçeneği sunuyor.

Uygulamayı kullanarak yasaklı sitelere giriş yapabilmek için ilk olarak bir adet OpenVPN sunucusu kurmanız gerekmektedir. Bu nedenle konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz ya yakınlarınızdan birinden yarıdm almanızı yada farklı alternatif uygulamaları tercih etmenizi öneriyorum.

Aylar önce yaşanan Heatbleed sorunundan etkilenmeyen PolarSSL kullanan uygulama sayesinde hem internet üzerinde kimliğinizi açık etmeden gezinebilir hem de istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Eğer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması arıyorsanız OpenVPN Connect'e mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.