Order & Chaos 2 1.0.0 (Android)

Order & Chaos 2

Order & Chaos 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order & Chaos 2 yüksek kaliteli bir mobil RPG oyunudur

Order & Chaos 2 güzel grafikleri zengin bir içerikle birleştiren bir mobil MMORPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz açık dünya tabalı bir online rol yapma oyunu olan Order & Chaos 2'de Asphalt 8, Modern Combat 5, GT Racing 2 gibi mobil oyun klasiklerinin geliştiricisi Gameloft'un imzası bulunuyor. Order & Chaos 2'de hikayeye serinin bir önceki oyununda kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk oyun sonunda kötülükle savaşarak başarılı olduklarına inanan kahramanlarımız sonradan aldatıldıklarını anlıyorlar ve önlerine yeni bir yol çıkıyor. Biz de bu yolu takip etmelerine ve karşısına çıkan şeytani güçlerle savaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Zengin bir fantastik altyapıya sahip olan Order & Chaos 2'de oyuncular 5 farklı ırktan birini seçerek oyuna başlıyorlar. Orklar, İnsanlar, Elfler, Mendeller ve yeni Kratan ırkı Order & Chaos 2'de seçebileceğimiz kahraman ırkları. Oyunun geniş açık dünyasında birçok yeni zindan, bölüm sonu canavarı ve büyülü silahlar ve ekipmanlar keşfedilmeyi bekliyor. Sahip olduğumuz silahları geliştirebilmemiz ve daha güçlü hale getirebilmemiz de mümkün.

Order & Chaos 2'de dilerseniz görevleri yapabilir ve senaryo boyunca ilerleyebilir, dilerseniz diğer oyuncularla savaşmak için PvP yapabilirsiniz. Order & Chaos 2 hem takım halinde PvP savaşlarını hem de bireysel düelloları destekliyor. Diğer oyuncularla müzayede evlerinde ticaret yapabilmeniz de mümkün.

Order & Chaos 2 yüksek grafik kalitesi ve mobil cihazlar için rahat kontroller sunmasıyla beğeninizi kazanacaktır. 

YORUMLAR