Ortalama Hesaplama

Ortalama Hesaplama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ortalama Hesaplama, lise öğrencilerinin takdir ve teşekkür alacaklarını önceden hesaplaması için geliştirilen hem pratik hem de yararlı bir Android eğitim uygulaması.

Ortalama Hesaplama, adından da çok net anlayacağınız üzere öğrencilere yönelik bir ortalama hesaplama uygulaması. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamaya derslerinizin adını, sayısını ve kaç aldığınızı girerek çok basit şekilde ortalamanızı hesaplayabiliyor ve teşekkür ya da takdir alacağınızı görebiliyorsunuz.

Sade ve basit bir tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı da son derece kolay. Fakat ortalama hesaplamak isteyen öğrenciler için oldukça ideal olduğunu söyleyebilirim. Lisede gördüğünüz derslerden aldığınız notların ortalamalarını girerek genel ortalamanızı saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Notlarınızı girdikten sonra ortalamanızı hesaplayan uygulama hem ortalamanızı gösteriyor hem de sözlü olarak teşekkür veya takdir alacağınızı gösteriyor. Özellikle liseye yeni giren öğrenciler için ideal olan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR