Otogi: Spirit Agents 1.4.572 (Android)

Otogi: Spirit Agents

Otogi: Spirit Agents
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otogi: Spirit Agents, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir tür aksiyon oyunudur.

Otogi: Spirit Agents, Android telefon ve tabletlerden oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

2002 yılında çıkan hack-and-slash oyunu Otogi'nin yıllar sonra tekrar hayat bulmuş hali olan Spirit Agents, takip ettiği oyundan çok farklı bir tarza sahip. Temelde farklı karakterlerin farklı özelliklerine sahip iki oyun olsalar da, mobil platformlar için geliştirilen yeni Otogi, hack-and-slash özelliklerini tamamen kaybetmiş ve mobil oyunlarda daha önce de gördüğümüz Japon oyunlarına benzer bir tarza bürünmüş.

Oyunda asıl amacımız karşımıza çıkan düşmanlarını halt etmek. Bunun için kendimize bir ekip oluşturuyor ve o ekiple birlikte mücadelenin tam ortasına dalıyoruz. Fakat oluşturduğumuz bu ekibi karakterler üzerinden değil de, kartlar üzerinden seçiyoruz. Yani dövüş sırasında gördüğümüz her karakter bir kart ve o kartın özelliklerine göre hareket ediyorlar. Oyun içerisinde yaptığımız boss savaşlarından ya da tamamladığımız kimi görevlerden yeni kartlar elde etmemiz mümkün olabiliyor. Kısaca oyunda en iyi kartlara ya da en iyi karakterlere sahip olmaya çalışıyor ve bunun çaba veriyoruz.

YORUMLAR