Overkill Mafia 1.2 (Android)

Overkill Mafia

1.2
Overkill Mafia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    542

  • ÜRETİCİ

    Craneballs Studios LLC

Karanlık sokaklardaki serseri çete gruplarıyla amansız bir mücadeleye girdiğimiz oyunda tüm rakipleri birer birer devre dışı bırakmalıyız.

Overkill Mafia ücretsiz olarak indirebileceğiniz mafya oyunları arasında yer almaktadır. Uygulama marketlerde her ne kadar aksiyon oyunu bolluğu göze çarpsa da bu tarz kaliteli yapımlar pek fazla yok. Bu nedenle Overkill Mafia, aksiyon oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunda çizgi roman tarzında grafikler kullanılmış ve bu seçim bana göre çok yerinde olmuş. Oyun genel olarak çizgi roman tadında ilerliyor. Buna eşlik eden ses efektleri ve müzikler de genel yapıya olumlu katkıda bulunan detaylar arasında. Overkill Mafia'da basit kontrollere yer verilmiş. Nişan al ve ateş et mantığına göre ilerliyor. Sokaklar tehlikelerle dolu ve bizim görevimiz de her türlü engeli aşarak mafya patronu olmak.

Oyunda diğer mafya oyunlarında görmeye alıştığımız türden silahlar mevcut. Tommy Gun, makineli tüfekler ve pompalı tüfekler bunlardan birkaçı. Bu silahlar yetersiz kaldığında düşmanlarınızı molotof kokteyli atarak etkisiz hale getirebilirsiniz. Overkill Mafia'a ilgilenmeniz gereken tek şey silahlar ve düşmanlar değil. Kendi görünüşünüze de gerekli özeni göstermelisiniz. Karakterinizi tamamen kişiselleştirilebiliyorsunuz.

Genel olarak başarılı diyebileceğim bir oyun olan Overkill Mafia çok karışık olmayan, sade ve zihin yormayan bir yapıda sunulmakta. Aksiyon dozunda bırakılmış ve abartıya kaçılmamış. Bu da oyunu ideal bir seçenek haline getiriyor.

YORUMLAR