Overtaking 2 1.05 (Android)

Overtaking 2

Overtaking 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Overtaking 2, lüks ve hızlı arabalar ile gerçekçi bir trafik içerisinde araba süreceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android araba oyunu.

Overtaking 2, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde hız yaparak stres atabileceğiniz heyecanlı bir araba yarışı oyunu.

Kalabalık ve gerçekçi trafik içinde araba sürebileceğiniz oyunda eğer kendinizi usta bir şoför olarak tanımlıyorsanız sıkıntı çekmezsiniz. Lüks ve süratli arabalar kullanabildiğiniz oyunda arabanın rengini kendi istediğiniz gibi yapabiliyor ve parçalarını güçlendirebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri genel anlamda güzel fakat çok detaylı değil. Fakat ücretsiz bir oyun için ideal olduğunu söyleyebilirim. Oyun içerisindeki sesler ise grafiklere göre daha başarılı.

Gündüz, gece ve orman sürüşü olarak 3 farklı modda oynayabileceğiniz bir araba oyunu olan Overtaking 2'nin tamamen ücretsiz olması en güzel yanlarından bir tanesi.

Araba kontrolünün rahat olduğu oyunda şehir içi trafiğinde dilediğini gibi araba sürebiliyorsunuz. Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bu araba yarışı oyununu hemen indirip bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR