PAC-MAN Bounce

PAC-MAN Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAC-MAN Bounce, 90'lı yılların en popüler oyunlardan bir tanesi olan Pac-Man'i Android cihazlarımızın ekranlarına getiren eğlenceli ve ücretsiz bir oyun.

PAC-MAN Bounce, klasik Pac-Man oyununu bir macera oyununa dönüştüren ve Android mobil cihazlarımıza taşıyan ücretsiz bir Android oyunu. 100'den fazla bölümüyle birlikte uzun süre boyunca eğlenebilme imkanı sunan oyunun oynanışı ve yapısı eskiden sıkça oynadığımız Pac-Man ile tamamen aynı olmasına rağmen oyunun genel anlamdaki teması farklı.

10 farklı dünya ve 100'den farklı bölümüyle sürekli heyecanı yüksek tutan oyunun grafik kalitesi de ücretsiz bir oyuna göre oldukça başarılı. Oyuna Facebook hesabınız ile bağlanırsanız Facebook üzerindeki arkadaşlarınız ile puan yarışı yapabiliyorsunuz.

Muhtemelen daha önce karşılaşmadığınız bir Pac-Man oynama deneyimi sunan bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Özellikle boş vakit geçirmek için ideal olan oyunda hayaletlerle ve duvarlarla karşılaşıyorsunuz ve hepsini geçerek anahtarı almanız gerekiyor. Ayrıca hayaletlerde farklı renklerde ve farklı özelliklere sahipler.

Farklı bir Pac-Man oyunu oynamak istiyorsanız PAC-MAN Bounce'u hemen indirip mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR