PAC-MAN Puzzle Tour

PAC-MAN Puzzle Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAC-MAN Puzzle Tour, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur.

PAC-MAN Puzzle Tour, dünyaca ünlü mobil oyun yapımcısı Bandai Namco tarafından geliştirilmiş adından da anlaşılacağı üzere bir puzzle oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyun, eşleştirme kategorisinde yer alıyor ve harika vakit geçirebiliyorsunuz.

Ben oyun oynuyorum deyipte hayatında bir kere olsun Pac-Man oynamamış insan tanımıyorum. Tamamiyle kült bir yapım olan bu oyun, milyonlarca insan tarafından oynandı ve ondan türetilen oyunlarda büyük ilgi görüyor. PAC-MAN Puzzle Tour'da bu oyunlardan yalnızca biri ve Candy Crush benzeri bir oynanışla karşımıza çıkıyor. Amacımız tüm dünyadaki meyveleri çalan çeteyle karşı karşıya gelmek ve onları geri almak. Dolayısıyla her bölümde karşılacağımız türlü türlü zorluklarla baş etmemiz gerekiyor. 3 ya da daha fazla meyveyi yanyana ya da üst üste getirerek doğru hamleler yapmalı ve ulaşabildiğiniz en yüksek skora ulaşmalısınız.

Farklı arayış içinde olanlara ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere PAC-MAN Puzzle Tour'u mutlaka öneririm. Tamamen ücretsiz olduğunu söylemeden de geçmeyelim, eğer daha önce bu tarz bir oyun oynadıysanız hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

YORUMLAR