Pacific Wings 1.1 (Android)

Pacific Wings

1.1
Pacific Wings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pacific Wings retro tarzda bir uçak oyunudur

Pacific Wings bize zamanında atari salonlarında oynadığımız retro tarzda uçak oyunlarının sunduğu eğlenceyi Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarımızda yaşamamıza imkan tanıyan ücretsiz bir uçak oyunudur.

2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeye sahip olan Pacific Wings'de 1942 yılında Amerika ve Japonya arasında Pasifik Okyanusu'nda yer alan adaların hakimiyeti için yaşanan çatışmalar konu alınıyor. Düşmana intihar dalışı yapmalarıyla tanınan Japon kamikaze uçaklarıyla hava hakimiyeti için mücadele ettiğimiz oyunda bir Müttefik pilotu olarak P-38 savaş uçağımıza atlıyoruz ve savaşın kaderini değiştirmeye çalışıyoruz.

Pacific Wings'de Pasifik Okyanusu üzerinde süzülürken karşımıza birçok farklı Japon savaş uçağı çıkıyor. Bu Japon savaş uçaklarını avlarken üzerimize gönderilen mermilerden kaçmalı ve bize verilen görevi tamamlamalıyız. Oyunda uçağımızı ekrana dokunarak kontrol ediyoruz. Uçağımızın kullandığı silahlar için 3 adet geliştirmeye yer verilmiş ve bu sayede oyuna heyecan katılmış.

Pacific Wings bize retro tarzda grafikler sunuyor. Uçağımız dikey olarak ilerliyor ve biz uçağımızı kuşbakışı olarak görüyoruz. Eğer zamanında atari oyunlarını oynadıysanız ve bu oyunlara benzer eğlenceli bir seçenek arıyorsanız Pacific Wings'i deneyebilirsiniz.