Pancake Panic 2.1 (Android)

Pancake Panic

2.1
Pancake Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pancake Panic, hızlı, eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanış sunan Android oyunları arasında ve ücretsiz.

Pancake Panic, hız ve odaklanma gerektiren beceri oyunları arasında ve Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulması ile denemenizi tavsiye ettiğim bir yapım. Hızlı düşünme ve hareket etme gerektiren bu beceri oyununda tek işimiz havadan gelen pankekleri yakalamak ve olabildiğince fazla sayıda pankeki eritmek.

Hızlı, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oynanış sunan Pancake Panic oyununda gökten yağan pankekleri yere düşürmemeye çalışıyoruz; başka bir görevimiz de yok. Ancak oldukça basit görünen oyun puan kazanmaya başladıkça zorlaşıyor ve ilk görüşte Android cihazımızdan kaldırıp kaldırmamakta tereddüt ettiğimiz oyun tabiri yerinde ise sarmaya başlıyoruz. Oynanışın ve kontrollerin nasıl olduğunu öğrenmeden bizi doğrudan pankekleri tutmaya iten oyunda başarılı olmanın diğer bir deyişle yüksek puan almanın anahtarı mükemmel denge. Yukarıdan gelen pankekleri tepsinin tam ortasına getirmek için aşçıyı doğru zamanda yönlendirmemiz gerekiyor. Pankek yığınlarının muntazam olmaması durumunda oyun en fazla bir dakika sürüyor.

Sadece sağ ve sol yaparak oynadığımız oyunda puan kazanma sistemi oldukça ilginç. İlk oynayışınızda puan kazanmak için yukarıdan gelen pankekleri tutmanın yeterli olduğunu düşüneceksiniz. Ancak puan kazanmak için pankek yığınlarını çilekle birleştirmeniz gerekiyor. Her an devrilmeye müsait pankek yığınını ortadan kaldıran çilekler pankeklerle birlikte düşüyor ve onlar da pankekler gibi sabit şekilde inmiyorlar. Tüm bu zorlukların yanında bir de süreyi düşünmeniz gerekiyor. Neyse ki yukarıdan düşenler arasında saat te var. Her ne kadar arada sırada gelse de + süre kazandırıyor.

Bir yandan pankekleri servis tabağına denk getirmeye çalışırken diğer yandan çilekleri toplayarak pankek yığınlarını eritmeye çalışacağınız ve de tüm bunları süreye karşı yapacağınız Pancake Panic oyununu çocukların da oynayabileceği geliştirici tarafından belirtilmiş. Ama bence o kadar basit değil.

YORUMLAR