PAPER Anne 1.4.0 (Android)

PAPER Anne

PAPER Anne
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Anne, gerçek benliğini aramak için bir yolculuğa çıktı. Ona bu yolda yardım edin.

Macera kategorisinde dikkat çeken bir yapım olan Paper Anne'de farklı farklı yollardan geçecek, onlarca farklı karakterle karşılaşacaksınız. Dünyaya ün salmış masalların diyarlarından geçerken kendi hikayenizini bulmayı başarabilecek misiniz?

Bir gün bir yolculuğa başlayan Paper Anne isimli karakterimiz kendi masalını arıyor. Farklı farklı masalların dünyalarına gireceğiniz bu oyunda kendi benliğinizi bulmanız gerekiyor. Çirkin Ördek Yavrusu'yla başlayan hikayenin bir sonraki durağı ise Kurşun Asker oluyor. Buradaki karakterleri tanıyın ve onların macerasına ortak olun.

Başarılı bulmaca tekniğine sahip olan oyunda karmaşık bulmacaları keşfetmek için kağıt katmanlarını sürükleyin. Bu şekilde sizden çözmeniz istenen bulmacaları açıklığa kavuşturun ve kendi hikayenizi bulmaya bir adım yaklaşın. Aynı zamanda bu şekilde farklı farklı masal dünyalarına seyahat edin.

Tüm bu masallar gerçekten ait olmanız gereken yer değil. Anne sonunda kendi hikayesini bulacak mı? Bu zorlu yolda bulmacaları çözün ve kendi hikayesini öğrenmesine yardımcı olun.

YORUMLAR