Parallel Space 2.0.3889 (Android)

Parallel Space

Parallel Space
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41,194

  • Üretici

    LBE Tech

Parallel Space mobil cihazlarınızda birden fazla hesap kullanmanızı mümkün kılan bir uygulamadır

Parallel Space eğer yoğun bir şekilde sosyal medya veya anlık mesajlaşma servislerini farklı hesaplar üzerinde kullanıyorsanız size oldukça faydası dokunacak bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Parallel Space temel olarak mobil cihazınız üzerinde özel bir alan yaratıyor ve bu alan içerisinde cihazınız üzerinde kullandığınız oyun, sosyal medya veya anlık mesajlaşma uygulamalarındaki hesaplarınızdan farklı bir hesap çalıştırmanızı mümkün kılıyor. Sonuçta aynı cihaz üzerinde farklı hesaplara erişebiliyor ve kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamanın çalışma yöntemi bilgisayarlar üzerinde sanal işletim sistemi çalıştıran Virtualbox yazılımına benzemekte.

Parallel Space ile Android cihazınız üzerinde 2 WhatsApp hesabı, birden fazla Facebook hesabı, Clash of Clans için farklı hesaplar açabilir ve kullanabilirsiniz. Uygulama genel olarak çok karışık bir kullanıma sahip değil. Parallel Space sayesinde başkalarının kişisel bilgilerinize ulaşma riski olmadan cihazınız üzerinde alternatif hesapları kullanabilmeniz mümkün.

YORUMLAR