Parchi

Parchi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Parchi mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not defteri uygulamasıdır

Parchi kullanıcılara istedikleri anda kolay bir şekilde not alma imkanı sunan pratik bir mobil not alma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir not alma uyguaması olan Parchi ile her zaman yanınızda taşıyabildiğiniz bir not defteri sahibi oluyorsunuz. Parchi tamamen kullanım kolaylığı düşünülerek geliştirilmiş olan bir uygulama. Normalde kağıt ve kalemle not almak için kağıdınızı çıkarır ve kalemle not almaya başlarsınız. Fakat standart mobil not alma uygulamalarıyla bu iş biraz daha zorlu bir süreç; çünkü ilk önce mobil cihazınızın ekran kilidini açmanız, sonrasında not alma uygulamasını bulup başlatmanız gerekiyor. İşte Parchi bütün bu dertleri ortadan kaldırarak kağıt kalem rahatlığını mobil cihazlarınıza taşıyor.

Parchi ekran kilidiniz üzerinden not almanızı mümkün kılmakta. Uygulama ile telefonunuzu cebinizden çıkardığınızda not almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca notlarınıza etiketler ekleyerek sonradan bu etiketleri arayabilir ve notlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hatırlatıcılar hazırlayabilir, renkli notlar alabilirsiniz. Önemli notları işaretleyerek favoriler arasına alabilmeniz de mümkün. Ayrıca belli notları kilit ekranınıza da sabitleyebilirsiniz.

Parchi notlarınızı yedeklemenize ve WhatsApp, e-posta, SMS veya cihazınızda yüklü farklı uygulamalarla paylaşmanıza da izin veriyor.

YORUMLAR