Parking Mania 2 (Android)

Parking Mania 2

Parking Mania 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Parking Mania 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Parking Mania 2 eğer araç kullanma yeteneklerinizi teste sokarak eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Parking Mania 2'de bizi birçok farklı senaryo bekliyor. Bu senaryolarda kimi zaman bir taksi şöförünün yerine geçiyoruz ve taksimizle şehir trafiği içinde yol alarak belirlenen süre içerisinde yolcu taşımaya çalışıyoruz. Yolcuları taksimize aldıktan sonra dikkatli bir şekilde yol amamız, trafik kurallarına dikkat edip kaza yapmamamız gerekiyor. Yolcuların ineceği yere geldiğimizde ise aracımızı düzgün bir şekilde yanaştırıp park ederek para kazanıyoruz.

Parking Mania 2'de nakliye görevleri de bizi bekliyor. Bu görevlerde kamyonet gibi araçları kullanabiliyoruz ve taşıdığımız yükü boşaltacağımız alana düzgün bir şekilde girmeye çalışıyoruz. Klasik araba park etme görevleri de Parking Mania 2 içinde yer alıyor.

Parking Mania 2 içinde farklı araba ve kamyonet modelleri yer almakta. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR