Passat B8 Gerçek Simülasyon 1.0 (Android)

Passat B8 Gerçek Simülasyon

1.0
Passat B8 Gerçek Simülasyon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passat B8 Gerçek Simülasyon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Passat simülatörüdür

Passat B8 Gerçek Simülasyon eğer gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isterseniz size bu eğlenceyi mobil cihazlarınız üzerinde sunabilecek bir simülasyon türünde mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Passat B8 Gerçek Simülasyon temel olarak bize Volkswagen tarafından üretilen ve yoğun ilgi gören Passat model arabayı kullanabilme imkanı veriyor. Oyuncular Volkswagen Passat arabaları ile şehir içinde yol alabilmekteler.

Passat B8 Gerçek Simülasyon'unda gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatabilmek için birçok farklı detaya özen gösterilmiş. Oyunda aracımızın rengini değiştirebiliyor, 7 farklı jant seçeneğinden birini seçebiliyoruz. TDI 2.0 dizel motora sahip aracımızda farklı korna ve sirenler de kullanabilmekteyiz.

Passat B8 Gerçek Simülasyon'da aracımızı dilersek dış kamera açılarını kullanarak, dilersek kokpit kamerasını kullanarak sürebilmekteyiz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.