Password Locker 1.0.2 (Android)

Password Locker

Password Locker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Password Locker mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir şifre yöneticisidir

Password Locker ya da Türkçe adıyla Parola Gizleyici eğer şifrelerinizi unutmaktan şikayetçiyseniz size aradığınız ilacı sunabilecek bir mobil şifre kasası.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir şifre yöneticisi olan Parola Gizleyici hassas şifrelerinizi güvenli ve düzenli bir şekilde saklamak amacıyla geliştirilmiş bir uygulama. Parola Gizleyici şifrelerinizi lokal olarak cihazınızda saklıyor; yani bulut hesapları gibi internet üzerinden erişilebilen hesaplara şifrelerinizi aktarmayan uygulama bu sayede şifrelerinizin online tehditlere maruz kalma riskini ortadan kaldırıyor.

Parola Gizleyici şifrelerinizi saklarken 256 Bit AES şifreleme yöntemiyle şifrelerinizi gizliyor. Bu sayede bir hackerın bu şifrelere erişmesi ve şifreleme sistemini çözmesi neredeyse imkansız hale geliyor. Parola Gizleyici ile şifrelerinizi kayıt altına alırken e-posta hesabı, banka hesabı, kredi kartı, üyelik bilgileri, internet sitesi giriş bilgileri, pasaport gibi kategorilerden birini seçiyorsunuz ve gerekli bilgileri girerek şifrenizi kaydediyorsunuz. Bütün bu saklanan bilgilerinize erişmek için ise uygulamaya bir PIN kodu girerek giriş yapmanız gerekiyor. Belirleyeceğiniz PIN kodu şifre kasanızı güvence altına alıyor. Telefonunuzun veya tabletinizin çalınma tehdidine karşı uygulamayı çok sayıda yanlış PIN girildiğinde sakladığı verileri yok edecek şekilde yapılandırabilmeniz de mümkün.

Parola Gizleyici kendisini de gizleyebilen bir uygulama. Parola Gizleyici'yi son kullanılan uygulamalardan ve Uygulamalar listesinden kaldırdıktan sonra belirleyeceğiniz gizli bir numarayı telefonunuzdan çevirmeniz ya da dikkat çekmeyen bir takvim widgetini açmanız gerekiyor.