Path of War 1.0.67268 (Android)

Path of War

Path of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Path of War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Path of War güzel grafikleri yoğun aksiyon içeren bir savaş sistemiyle birleştiren bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Path of War'da Amerika kıtasında geçen bir savaş tecrübesi bizi bekliyor. Oyundaki bütün olaylar Amerika içindeki isyancı güçlerin başkent Washington D.C.'yi işgal etmesiyle başlıyor. Biz de bu isyancıları bastırmak ve yeni Amerika'yı inşa ederek istikrarı sağlamak için mücadele eden askeri güçleri kontrol ediyoruz ve savaşa dahil olarak düşmanlarımızla çarpışıyoruz.

Online altyapıya sahip olan Path of War'da oyuncular kendi karargahlarını inşa ediyorlar, askerlerini ve savaş araçlarını üreterek teknolojilerini geliştirmeye çalışıyorlar. Ayrıca karargahımızı düşman saldırılarına karşı savunma sistemleriyle donatmamız da gerekiyor.

Path of War'ın oynanışı klasik RTS dinamiklerine sadık kalıyor; yani oyunda askerlerimizi gerçek zamanlı olarak kontrol ediyoruz. Oyunun tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR