Path

Path
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Path, milyonlarca kullanıcısı bulunan kişiye özel sosyal ağ uygulamasıdır.

Path, sadece belirlediğiniz kişilerle paylaşımda bulunmanızı sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Eşsiz tasarımı ve basit kullanımıyla milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen sosyal ağ uygulaması, rahatsız edici hiçbir reklam içermemektedir.

Özel sosyal ağ uygulaması Path üzerinde paylaştığınız herşey sizin kontrolünüzdedir. Sadece sizin belirlediğiniz kişiler paylaşımlarınızı görür. Video ve fotoğraf paylaşımlarınız, müzik paylaşımlarınız, yer bildirimleriniz dahil tüm gönderileriniz, sadece çevrenizdeki kişiler tarafından görüntülenir ve yorumlanır.

Özel anlarınızı hiçbir gizililk endişesi duymadan rahatlıkla paylaşabileceğiniz sosyal platform Path, hayatınızda olan biteni hızlıca paylaşmanıza imkan tanıyan kolay ve sade arayüze sahiptir. Bulunduğunuz şehrin hava durumunu, kişi ve mekanları, mevsimleri anahtar kelimelerle rahatça arayabilir, dinlediğiniz müzikleri, okuduğunuz kitapları, izlediğiniz filmleri paylaşabilir, fotoğraflarınız için çeşitli kamera filtrelerini kullanabilirsiniz.

Son güncellemeyle birlikte herhangi bir Path anınızı özel olarak bir veya daha fazla arkadaşınızla paylaşabilir, belli bir grup tarafından paylaşılan anların bildirimini alabilir, hesabınızı eklamsız kullanım ve snırsız kamera efekti gibi özel seçenekler sunan Premium’a yükseltebilirsiniz.