PegIsland Mania

PegIsland Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PegIsland Mania, bölümlerde bulunan blokları eritmenizi amaçlayan eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olan PegIsland Mania oyunu oldukça hoşunuza gidecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz PegIsland Mania uygulaması size boş zamanlarınızda eğlenme imkanı tanıyor.

PegIsland Mania oyununda blokları vurmanıza yarayan toplar ekranın üst kısmından düşüyor. Sizin bu topları yönlendirerek atmanız ve ekranda bulundan blokları eritmeniz lazım. Ne kadar fazla blok eritirseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Bölümü geçmek için ise belirli bir puanın üzerinde blok eritmeniz gerekli. Fakat blokları eritmek göründüğü kadar kolay değil. Bloklara attığınız toplar istediğiniz yöne gitmeyebilir. Çünkü ekranda bulunan bloklar farklı şekillerde olduğu için toplar rastgele gidiyor. Attığınız top görevini tamamladıktan sonra ise ekranın alt kısmında bulunan boruya gidiyor. Dört farklı borudan birisine giren top size puan olarak katkı sağlıyor.

Gelişmiş bir bölüm haritası olan PegIsland Mania oldukça uzun oynama saatlerine sahip. Bu yüzden boş zamanlarınızda rahatlıkla oynayabilir ve vaktinizi geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı topları ve bölümleri ile birlikte PegIsland Mania sizi büyük bir eğlenceye davet ediyor.