Penguin Challenge

Penguin Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penguin Challenge, tüm aile bireyleriniz ile birlikte Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz bulmaca oyunudur.

Penguin Challenge, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip, aile bireyleriniz ile birlikte oynayarak saatlerce eğlenebileceğiniz neşeli bir bulmaca oyunudur. Oldukça düz ve basit bir oynanışa sahip olan Penguin Challenge, gittikçe zorlaşarak sizi zorlamaya başlamaktadır.

Oyundaki amacınız ufak penguenlere yardım ederek denizden geçmelerini sağlamak. Bunu yapabilmek için ise size verilen blokları doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Bu sayede penguenler deniz düşmeden karşı tarafa geçebilirler. Köprüleri yaparken oldukça dikkatli olmalı ve hiç bir yerde boşluk bırakmamalısınız. Bırakmanız halinde penguenler bu boşluklardan denize düşecektir. Oyun basit gözüksede, hiçte basit olmayan ve heyecanlı bir şekilde oynayabileceğiniz bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Oyuncular yapmaları gereken hamleleri istediği kadar düşünebilir. Çünkü oyun içerisinde herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmuyor. Çizgi filmlere benzeyen ve renkli grafikleri ile oyuncuları etkilemeyi başaran Penguin Challenge'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz ile oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR