PEPI Bike 3D (Android)

PEPI Bike 3D

PEPI Bike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PEPI Bike 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

PEPI Bike 3D eğer adrenalini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil bisiklet oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan PEPI Bike 3D'de bisikletine atlayarak şehrin yüksek noktalarında son sürat yol almaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amacımız ise çatıların üzerinde kaza yapmadan ve boşluklara düşmeden en uzun süre yol alabilmek. Bu iş gerçekleştirmek içni reflekslerimmizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor. PEPI Bike 3D eğer zorlu mücadeleleri seviyorsanız tam size göre.

PEPI Bike 3D'de çatılar üzerinde yol alırken rampalardan atlıyoruz ve havada takla atma gibi akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca yolumuz üzerindeki altınları toplayarak kazandığımız puanı artırabilmekteyiz. Kazandığımız parayı farklı bisikletlerin kilidini açmak için kullanabilmekteyiz.

Oyunun basit kontrollere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda kahramanımız sürekli yol alırken onun eğilmesini veya zıplamasını sağlıyoruz. Oyun grafikleri ise ortalama kalitede.

YORUMLAR