Perfect Racer (Android)

Perfect Racer

Perfect Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Racer, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı ve gerçekçi bir araba yarışı oyunu.

Perfect Racer, araba yarışı oyunu sevenlere gerçekçi bir araba sürme deneyimi yaşatan eğlenceli ve ücretsiz bir Android araba yarışı oyunu. Kalabalık şehrin caddelerinde trafik ile birlikte lüks araçlar sürmek istiyorsanız Perfect Racer'ı mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

Gerçek bir şehirde trafik içerisinde araba süreceğiniz oyundaki arabalar oldukça detaylı ve gerçeğe yakın. Renk ve bazı minik modifikasyonlar imkanı sunan oyunda kendi arabanızı kendiniz seçiyor ve düzenliyorsunuz. 4 spor araba, 2 klasik ve 1 Amerikan arabası olmak üzere toplam 7 farklı araba sürebildiğiniz oyunda farklı kamera açılarından hangilerinde kendinizi rahat hissederseniz onda oynayabiliyorsunuz.

Hem gece hem de gündüz araba sürme keyfi yaşayabildiğiniz oyunun grafikleri ücretsiz bir oyuna göre oldukça kaliteli diyebilirim. 3 boyutlu grafikler ile birlikte kolay kontrol mekanizması bulunan oyunun oynanışı oldukça keyifli. Büyük şehir haritasını kontrol ederek, şehir içinde dilediğiniz gibi gezme özgürlüğünüz bulunuyor.

7 farklı bölümü bulunan oyunda her bölümün heyecan farklı. Hepsini ayrı ayrı oynayacağınız Perfect Racer'da araba ile ilgili hız, vites vb tüm bilgileri ekranda görebiliyorsunuz. Bölümleri ne kadar hızlı bititirirseniz o kadar çok para kazanma şansınızın olduğu oyunda ilk başlarda alışmak için biraz yavaş gitmenizi öneririm. Eliniz alıştıktan sonra şehrin caddelerinde fırtına gibi esebilirsiniz.

Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan Perfect Racer'ı hemen indirerek bir şans verebilirsiniz.

YORUMLAR