Perfect Shift 1.0.1.6692 (Android)

Perfect Shift

Perfect Shift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Shift, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli bir drag yarışı oyunu.

Perfect Shift, Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi drag yarışlarından biri. Benim gibi hem tablette hem de telefonda araba yarışı oyunu oynamayı seviyor ve de oynanış kadar grafiklere de önem veriyorsanız Lextre’nin elinden çıkmış bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Bir mobil oyuna göre üst düzey görseller ve yarış ruhunu yansıtan çekici müzikler sunan bir drag yarışı oyunu olan Perfect Shift, ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek en iyi seçenekler arasında. Oynadığım süre boyunca ne menülerde ne de oynanış esnasında reklamlara rastlamadığım oyunda legal olmayan yarışlara katılan acemi bir sürücüyü canlandırıyoruz. Oyunun başlangıcında kısa süren bir test sürüşüne katılarak drag yarışlarının nasıl geçeceğine dair ufak bir bilgi alıyoruz. Tıpkı Need For Speed oyunundaki gibi hoş bir bayan bize eşlik ediyor. Hangi yarışçılarla karşılaşacağımızdan aracımızı nasıl geliştireceğimize kadar pek çok konuda bu bayan bize yol gösteriyor.

Görselleri kadar müzikleri ile de hayran kaldığım oyunda başlangıçta altımıza iyi bir araba verilmiyor. Basit düzeyde bir rakibi yendikten sonra kendi arabımızı seçebiliyor ve yarışlara katılıyoruz. Düzenli yarışların yanında kulüp tarafından düzenlenen turnuvalara, zamanlı yarışlara katılabiliyor, her gün başka bir profesyonel sürücü ile kozlarımızı paylaşabiliyoruz. Yarış sonrası kazandığımız paralar ise tahmin edeceğiniz üzere aracımıza gidiyor. Motor, vites kutusu, nitro, aerodinamik, lastik gibi aracımızın performansını artıran parçalarını yükseltebiliyoruz. Tabii ki parça yenilemek yerine yepyeni bir araç satın almayı da seçebilirsiniz ancak drag yarışları teke tek olduğundan, geriden gelme lüksünüz olmadığından parça yenilemeye gitmenizi öneririm. Ama yine de tercih sizin.

Perfect Shift, şimdiye kadar oynadığım drag yarışları arasında en iyisi ve ücretsiz olması, reklam içermemesi de harika. Tozu dumana katmayı seven herkese bu oyunu Android cihazlarına indirmelerini öneririm.

YORUMLAR