PewDiePie's Tuber Simulator 1.0.2 (Android)

PewDiePie's Tuber Simulator

PewDiePie's Tuber Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PewDiePie's Tuber Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

PewDiePie's Tuber Simulator ünlü YouTube fenonemi PewDiePie tarafından seslendirilerek hayata geçirilmiş bir mobil YouTuber simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan PewDiePie's Tuber Simulator bize bir YouTuberın hayatının nasıl olduğunu gösteren bir oyun. PewDiePie's Tuber Simulator, direkt olarak bir PewDiePie oyunu değil; yani oyunda ana kahramanımız PewDiePie değil. Bunun yerine oyunda kendi yaratacağımız kahramanı yönetiyoruz ve onu PewDiePie'ı tahtından edecek bir YouTube fenomeni haline getirmeye çalışıyoruz.

PewDiePie's Tuber Simulator temel olarak bir YouTuberın başarılı olması içni ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. PewDiePie ise bize bu süreçte kılavuzluk ediyor. Oyunda ünlü olabilmek için videolar çekmemiz, bu videoları yayınlayarak beğeni ve takipçi kazanmamız gerekmekte. Daha kaliteli videolar çekebilmek için de teçhizatımızı geliştirmemiz gerekli. Daha iyi bir kamera, daha iyi bir mikrofon yayın kalitemizi artırıyor. Oyundaki başarımızı ise odamızı dekore ederek sergiliyoruz. Yeni mobilyalar, kıyafetler ve evcil hayvanlar kanalımızın ne kadar gelir getirdiğini gösteriyor.

PewDiePie's Tuber Simulator retro tarzda bir görünüme ve müziklere sahip. Oyun vakit öldürmek için ideal bir seçenek.