Pharaoh's War

Pharaoh's War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pharaoh's War, savaş ve strateji oyunlarından hoşlananların göz atması gereken bir seçenek.

Pharaoh's War, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda saldırı altında olan antik krallığımızı savunmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için hem güçlü bir orduya hem de düşmanın zayıflıklarından faydalanabilen bir stratejiye sahip olmamız gerekiyor.

Oyuna ilk olarak kendi şehrimizi kurup multiplayer savaşlara katılmak üzere ordu kurmakla başlıyoruz. Şehrimizi kurma aşamasında dikkat etmemiz gereken en önemli konu ise ekonomik faaliyetler.

Kaynakların bonkörce harcanmas ileride ciddi sorunlara yol açabiliyor. Dolayısıyla sürekli olarak gelir getiren binalara yoğunlaşmak ve aynı zamanda orduyu da geliştirmek hayati öneme sahip. Ordumuzla düşman şehirlerini fethettikçe ekonomik kaynaklarımız da artış gösteriyor. Dilersek arkadaşlarımızla ittifaklar kurarak rakiplerimize karşı daha sağlam bir duruş sergileme şansımız da var.

Genel olarak başarılı ve zengin bir oyun deneyimi sunan Pharaoh's War, savaş ve strateji oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR