Philips TV Remote 2.40 (Android)

Philips TV Remote

Philips TV Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Philips TV Remote, Android işletim sistemli Philips Smart TV'nizi Android cihazınızdan kontrol etme kolaylığı sunuyor.

Philips TV Remote, Philips marka akıllı televizyonunuzu Android telefon ve tabletimizden kontrol etme kolaylığı sunarak, kumanda arama derdinden kurtaran veya mevcut kumandamızı eskitmemizi sağlayan bir uygulama. 2014 model ve daha yeni Philips Smart TV’lerle uyumlu olan uygulama ile televizyonun temel işlevlerini yönetmekten dijital kanal programına bakmaya kadar pek çok işlemi basit dokunma hareketleriyle yapabiliyorsunuz.

Akıllı televizyonlar artık birçoğumuzun odalarını süslüyor. Bazılarımızın televizyon izlemek için, bazılarımızın da oyun oynamak için seçtiği akıllı televizyonların ortak sorunu kumandalarının hassas yapıda tasarlanmış olmasından kaynaklı zamanla bozulması ve odanın içerisinde inanılmaz bir şekilde kaybolması. Philips TV Remote uygulaması bu iki durumda kalan kullanıcılar için tasarlanmış bir uzaktan kontrol uygulaması. Televizyonunuzun ses, kanal gibi temel işlevlerini yönetmenin haricinde yayın akışını da bakabiliyorsunuz.

Philips Smart TV’nizle Android telefon / tabletinizi aynı kablosuz ağ üzerinden bağladıktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz uzaktan kontrol uygulamasının televizyonun temel işlevlerini yönetme izni vermesi ve kanal listesini karşınıza çıkarma haricinde medya paylaşım fonksiyonu da bulunuyor. Android cihazınızdaki fotoğraf ve videoları televizyonunuza aktarabiliyor ve daha büyük ekranda izlemenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Philips TV Remote uygulamasının tek beğenmediğim yanı sınırlı sayıda modele destek vermesi oldu. XXPUS7XX9, XXPFS8XX9, XXPUS8XX9, XXPUS8XX9C, XXPUS9XX9 modellerinden birine sahip değilseniz uygulamanın nimetlerinden faydalanamıyor ve uzun süredir güncellenmemiş, eski arayüzlü Philips MyRemote uygulamasına dönmeniz gerekiyor.

YORUMLAR