Photobomb Hero (Android)

Photobomb Hero

Photobomb Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photobomb Hero mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Photobomb Hero ilhinç ve komik bir hikayeye sahip olan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Photobomb Hero'da fotoğraf trolleme becerilerimizi konuşturuyoruz. Günümüzde insanlar selfie çekilirken en doğru anı ve en güzel kareyi yakalayabilmek için büyük emek harcıyorlar. Fakat aynı kareye giren bir başka kişi veya öğe fotoğrafın tüm büyüsünü bozarak ortaya komik görüntüler çıkarıyor. İşte Photobomb Hero'da da photobomb olarak adlandırılan bu trolleme işini yapıyoruz.

Photobomb Hero'daki temel amacımız insanlar en güzel fotoğraflarını çekmeye çalışırken usulca kareye girmek ve ortaya komik bir görünüm çıkararak fotoğraf çekilen insanları şok etmek. Bu işi yaparken gizlice hareket etmemiz, varlığımızı belli etmememiz ve tam doğru anda kare içerisinde şabalak görünümümüzle yer almamız gerekiyor. Oyunu oynayabilmek için ekrana dokunmamız yeterli; fakat zamanlama büyük öenm taşıyor. Kareye çok erken veya çok geç girersek olayın büyüsü bozuluyor. Ayrıca her kare için tek bir şansımız var. Bu nedenle reflekslerimizi kullanmalıyız.

Photobomb Hero'da fotoğrafları güzelleştirmek için kullanabileceğimiz birçok farklı kahraman seçeneğine sahibiz. Oyunda yakaladığınız komik kareleri Snapchat ve Instagram üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR