Photon Flash Player 4.8 (Android)

Photon Flash Player

4.8
Photon Flash Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photon Flash Player, Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde Flash oynatmanıza olanak sağlayan bir tarayıcıdır.

Akıllı telefonlar her ne kadar kusursuz gibi görünse de, konu videolara geldiğinde insanı çileden çıkartabiliyor. Belli başlı video oynatıcıların dışında bazı flash desteği isteyen durumlarda çaresiz kalabiliyoruz. 

Photon Flash Player, flash tarayıcı olma özelliği taşıyan, online video akışı eklentisi Flash Player desteğiyle olmazsa olmaz uygulamalardan biri. Yüklediğiniz andan itibaren tarayıcı üzerinden hızlı bir şekilde internette gezinti yapabiliyorsunuz. Kendi cihazınızda sorun çıkaran ve Flash desteği isteyen videoları izleyemiyorsanız herhangi bir eklentiye gerek duymadan Photon Flash Player'ı kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tablet kullanıcılarının mutlaka indirmeleri gereken bu uygulamada, sıkça gezdiğiniz sitelerde de tarama deneyiminizin daha hızlı gerçekleştiğini göreceksiniz. Dinamik bant genişliği ayarı yapma konusunda da kullanıcıları özgür bırakan Photon, vazgeçemeyeceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor.

Özelliklerine daha yakından bakacak olursak: 

  • Sınırsız sekme desteği
  • Her türlü flash içeriğini oynatabilme
  • Akıllı url arama özelliği
  • FLV ve SWF formatlarını sorunsuz oynatabilme
  • Gizli ve özel tarama desteği
  • 3 farklı navigasyon modu: Finger mod, drag hand mod, mouse mod

Daha önce pek çok tarayıcı değiştiren insanlara ilaç gibi gelecek Photon Flash Player'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İçinde barındırdığı özelliklerin hakkını veren nadir uygulamalardan biri olduğunu düşünüyorum. Denemenizi mutlaka öneririm.