Pic Combo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    138

  • Üretici

    Deveci Games

Pic Combo, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlu bir kelime oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlu bir kelime oyununa ne dersiniz? Özellikle Icomania'yı oynadıysanız ve beğendiyseniz, oyunun devamı niteliğinde olan Pic Combo'yu da elinizden düşürmeden oynayacağınıza eminim.

Bu kez işimiz çok daha zor çünkü ekranda bize ne anlattığını bulmamız gereken iki farklı resim ve bu resimlerin anlamını bulduktan sonra ortaya çıkarmaya çalıştığımız tek bir kelime bizleri bekliyor.

Kelime oyunlarında iyi olduğunuzu düşünüyor ve İngilizce bilginize güveniyorsanız Pic Combo'yu mutlaka denemenizi öneririm. Sizi hem düşünmeye hem de öğrenmeye teşvik edecek olan bu başarılı oyunu arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz.

Yine Icomania'da olduğu gibi resimlerin bize ne anlattığını bulup, ana kelimeyi kafamızda canlandırdıktan sonra aşağıda yer alan harfler yardımıyla bulduğumuz kelimeyi yazıyor ve cevabımız doğruysa sonraki bölümlere geçmeye hak kazanıyoruz.

Başlarda kolay kelimeler geliyor olsa da ilerleyen bölümlerde oldukça zorlanacağınız bir oyun olan Pic Combo'da bakalım kaçıncı bölüme kadar gelmeyi başaracaksınız?

YORUMLAR