Picoo Launcher 1.0.00.00 (Android)

Picoo Launcher

Picoo Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Picoo Launcher, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir launcher uygulamasıdır.

Picoo Launcher, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir launcher uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi launcher'lar, Android cihazları daha kullanışlı hale getirmek ve kişiselleştirmek için kullanılan yardımcı uygulamalar.

Android cihazınıza bir launcher kurduğunuzda telefonunuzu daha hızlı, daha kullanışlı ve daha kolay bir şekilde idare edebilirsiniz. Picoo Launcher da bu amaçla geliştirilmiş, başarılı bir launcher uygulaması diyebilirim.

Picoo Launcher telefonunuzu hızlandırdığı gibi aynı zamanda pilden de tasarruf ettiriyor. Telefonunuzdaki standart launcher'dan daha iyi ve daha düzgün olmasıyla birlikte düşük ayarlardaki cihazlarda bile düzgün bir şekilde çalışıyor.

Uygulamanın en önemli özelliği ise Google'ın materyal dizaynı ile geliştirilmiş olması. Bildiğiniz gibi Google materyal dizayn (Material Design) sade, minimalist ve geometrik şekilleri kullanan bir tasarım şekli.

Picoo Launcher da bu şekilde geliştirilmiş bir uygulama. Telefonunuzu hızlandırmasının yanında uygulamalarınızı da organiz ediyor ki siz de bu sayede sık kullandığınız uygulamalara ve ayarlara kolayca erişebiliyorsunuz.

Launcher, uygulamalarınızı oyunlar, sosyal uygulamalar, araçlar gibi farklı kategorilerde klasörlere yerleştiriyor. Böylece aradığınız bir uygulamaya kolayca erişebiliyorsunuz. Bununla birlikte sık kullandığınız Wi-fi, uçuş modu gibi ayarlar için de kısayollar oluşturabiliyorsunuz.

Eğer alternatif bir launcher arıyorsanız Picoo'yu denemenizi tavsiye ediyorum.