Picturesque Lock Screen

Picturesque Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Picturesque Lock Screen uygulaması ile Android cihazınızın ana ekranını daha keyifli ve renkli bir hale getirebiliyorsunuz.

Not: Bu uygulama henüz ülkemizden kullanılamamaktadır.

Picturesque Lock Screen uygulaması, Microsoft Garage tarafından hazırlanmış ücretsiz Android kilit ekranı uygulamaları arasında yer alıyor ve kısa zamanda pek de emek harcanmadan hazırlanmasına rağmen oldukça başarılı bir launcher olduğunu söyleyebilirim. Kolay ayar ve görünüm düzenleme mekanizmaları sayesinde Android cihazınızın istediğiniz görünüme kavuşmasını ve dilediğiniz bilgileri vermesini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde, ana ekranınızda yer alan duvar kağıtları Bing'in son 6 gün boyunca kullandığı arkaplan görüntüleri olarak değişiyorlar ve böylece oldukça güzel fotoğraflarla telefonu kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca telefonu sallayarak veya sağa doğru kaydırarak da arkaplan resimlerini değiştirme imkanı sunuluyor.

Kullanıcılara en son aramaları, SMS'leri, yerel haberleri, hava durumunu ve takvimleri de sunabilen uygulama, böylece ana ekranınız üzerinden hiç bir işlemde bulunmadan çok sayıda noktaya dair bilgilere erişebilmenize olanak tanıyor.

Her zaman kilit ekranını açma zorunluluğu olmaması ve kamera, internet, parlaklık ayarları gibi çok sayıda ayara direkt olarak kilit ekranından ulaşılabilmesi ise uygulamanın Android telefon kullanımını hızlandırabilen özellikleri arasında yer alıyor.

Yeni ve alternatif bir kilit ekranı yahut launcher uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR