Pie Control 5.0.7 (Android)

Pie Control

Pie Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz araçlara ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Pie Control ile Android işletim sistemli cihazlarınıza basit ve kullanışlı bir widget ekleyerek, çeşitli araçlara ve kısayollara kolayca ulaşabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızı kişiselleştirmenize olanak sağlayan Pie Control uygulaması, telefonunuzun istediğiniz herhangi bir köşesine eklediği widget ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Wi-Fi, saat, ayarlar, son uygulamalar, ana menü gibi kısayolları bu kontrol menüsüne ekleyerek, ihtiyaç duyduğunuz anda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Widget’a eklemek istediğiniz araçları veya kısayolları; uygulamanın ayarlar menüsünden seçebiliyorsunuz. Widget’ın rengini ve stilini seçebildiğiniz gibi, tarih ve saat gösterimini de isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Widget’ın ilk katmanına geri, ana menü, ayarlar, son uygulamalar gibi butonlar ekleyebiliyor, ikinci katmana ise hızlıca ulaşmak istediğiniz uygulamaları sıralayabiliyorsunuz. Eğer sizin de bu işleve sahip bir widget’a ihtiyacınız varsa Pie Control uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR