Piece Out 1.2 (Android)

Piece Out

1.2
Piece Out
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piece Out, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Piece Out, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yüzlerce farklı bölümü ve farklı mekaniği ile dikkat çeken oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Basit kurallara sahip olan Piece Out, renkli blokları uygun yerlerine yerleştirmeniz gereken bir oyundur. En az hamle ile en kısa sürede bölümleri tamamlamalı ve yüksek skorlara ulaşmalısınız. Hoş bir temanın yer aldığı oyunda yapmanız gereken sadece blokları döndürmek ve sürüklemek. Blokları döndürebilmek için uygun alana sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle blokları taşıdığınız yerlerin ve yaptığınız hamlelerin kritik önemi var. Dikkatli olmanız gereken oyunda aklınızı iyi çalıştırmalı ve hata yapmadan bölümleri tamamlamalısınız. 700'e yakın bölümün yer aldığı oyunda keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için eşsiz bir oyun olan Piece Out'u sakın kaçırmayın.

Piece Out oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR