Pit Stop Racing: Manager 1.2.8 (Android)

Pit Stop Racing: Manager

Pit Stop Racing: Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pit Stop Racing: Manager, büyük turnuvalara katılan yarış araçlarını takip etmenizi ve araçların bakımını yapmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Yarış arabaları özel olarak tasarlanır ve herkes yarış arabalarını tamir edemez. Çok yüksek hızlara ulaşan bu arabaların yarış pistinde bakımı ise çok zordur. Bunun için pit stop ekibi seçilir ve bu ekip özel olarak eğitilir. Eğitimde pit stop ekibine nasıl hızlı olacakları ve  arabaları nasıl tamir edecekleri öğretilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pit Stop Racing: Manager, oyunu ile birlikte pit stop ekibinin başkanı siz olacaksınız.

Pit Stop Racing: Manager oyununda büyük bir yarışta bulunuyorsunuz. Bu yarışta pit stop ekibi olarak sizin ekibiniz seçildi. Bu seçimin doğru olduğunu kanıtlamak için yarış pistinde çok dikkatli olmalısınız. Sizin tamir etmeniz gereken arabayı sürekli takip etmeli ve pit stop bölgesine geldiğinde hemen gerekli bakımı yapmalısınız. Çok yüksek hızlara ulaşan arabaların yarıştığı bu pistte, ekibinizin kaybettireceği bir saniyenin bile büyük bir önemi var.

Pit Stop Racing: Manager oyununda kendi pit stop ekibini seçin ve yarışlara hazırlanın. Ekip üyelerine hızlı lastik değiştirme ve diğer pit stop eğitimlerini verin. Bu sayede yarış dünyasının belki de en iyi pit stop ekibi siz olabilirsiniz.

YORUMLAR