Pixel Race

Pixel Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Race, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve ücretsiz olan ücretsiz bir yarış oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde geçmiş yılların en popüler atari oyunlarından biri olan Pixel Race'i ücretsiz olarak indirerek oynayabiliyorsunuz. Flappy Bird'e benzer yapıda olan fakat çok daha eski bir oyun olan Pixel Race'de piksellerden oluşan ufak bir arabayı kontrol ediyorsunuz. Amacınız ise bu araba ile yolda ilerleyerek yüksek puan toplamak. Fakar bu sandığınız kadar kolay değil. Çünkü yolda ilerlemenizi engellemek adına önünüze çıkacak olan objeler bulunmaktadır.

Oyuna başladığınızda karşınıza çıkacak olan engel sayısı az olsa da ilerledikçe çoğalarak oyunun zorluğu artmaktadır. Objeleri atlatmak dışında yol üzerindeki altınları da toplamalısınız. Bu sayede daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Oyunun grafikleri günümüzde geliştirilen gelişmiş oyunlara benzemesede tatmin edecek seviyededir. Oldukça basit yapılı bir oyun olan Pixel Race ile saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yarış oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, Pixel Race'i Android telefon ve tabletlerine ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız yüksek puanları sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede kimin daha yetenekli olduğunu gösterebilirsiniz.

YORUMLAR