Piyo Blocks 2

Piyo Blocks 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piyo Blocks 2, eğlenceli yapısıyla dikkat çeken dinamik bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Piyo Blocks 2, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Her yaştan oyunsevere hitap eden bir altyapıya sahip olan Piyo Blocks 2'deki yegane amacımız benzer objeleri yan yana getirerek onları yok etmek ve bu şekilde puan toplamak.

En az üç adet objeyi yan yana getirmek yeterli olsa da daha fazla puan ve bonus toplayabilmek için üçten fazla objeyi eşleştirmek gerekiyor. Bu noktada ise iyi bir strateji belirlemenin önemi iyiden iyiye hissediliyor. Yaptığımız ve yapacağımız her hamlenin oyun üzerinde etkisi olduğu için bir sonraki adımımızı iyice düşünmemiz gerekiyor. Ekranın yukarısında işleyen saati de hesaba katmayı ihmal etmemeliyiz. Süre dolarsa oyunu kaybetmiş sayılıyoruz.

Oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında grafikler ve akıcı animasyonlar yer alıyor. Buna bir de komutları sorunsuz bir şekilde yerine getiren bir kontrol mekanizması eklenince oyun gerçekten eşleştirme oyunu sevenlere yönelik mükemmel bir seçenek haline geliyor.

Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Piyo Blocks 2 bu sayede asla monoton bir hale gelmiyor ve daima orijinal bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Açıkçası kısa molalarda veya sıra beklerken oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Piyo Blocks 2'yi denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR