Plane Wars 1.0.7 (Android)

Plane Wars

Plane Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plane Wars, Android mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı ve aksiyon dolu bir savaş ve strateji oyunu.

Plane Wars, kendi uçak filonuzun yöneterek düşman merkezlerine saldıracağınız ve merkezleri yok ederek bölümleri teker teker geçeceğiniz keyifli bir Android uçak savaşı oyunu. Yüksek kaliteli grafikleri ile ön plana çıkmayı başaran oyundaki amacınız tüm bölümleri bitirmek. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için ilerledikçe uçaklarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Ayrıca saldırıp yıktığınız düşan merkezlerindeki enerjileride toplamanız gerekiyor. Topladığınız enerjileri özel saldırılar gerçekleştirmek için kullanıyorsunuz.

Özel saldırılar arasında fırtına bulutu, güç artışı ve zeplinler gibi özellikler bulunuyor. Bu özellikler sayesinde saldırı yaparken zor duruma düşerseniz kendinizi kurtarabiliyorsunuz.

Oyun tam olarak strateji kule oyunu kategorisine giriyor. Fakat kule savunma oyunları ile karıştırmamalısınız. Savaşlarda elde edeceğiniz başarılar sahip olduğunuz uçakların modelleri ve güçleri belirliyor.

48 farklı bölüm ve 5 farklı oyun modu ile sıkılmadan uzun süre oynabileceğiniz bir oyun olan Plane Wars'ı farklı ekran çözünürlüğüne sahip cihazlar üzerinde de rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Eğer savaş, strateji ve uçak oyunlarını seviyorsanız Plane Wars'ı Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirin.

YORUMLAR