Planlı Öğrenci 6,2 (Android)

Planlı Öğrenci

6,2
Planlı Öğrenci
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Planlı Öğrenci, Android platformu üzerinde öğrencilerin işini kolaylaştırmak ve daha düzenli olmalarını sağlamak için tasarlanmış başarılı bir yardımcı uygulamadır.

Planlı Öğrenci, öğrencilerin ders, ödev, devamsızlık ve karne gibi işlemlerinde kolaylık sağlamak ve daha verimli olmalarını gerçekleştirmek için özel olarak hazırlanan başarılı bir Android eğitim uygulamasıdır.

Özellikle dağınık ve düzensiz öğrencilerin ilgisini çekebilecek uygulama ile, Android cihazlarınız üzerinden neredeyse okulla ilgili herşeyinizi kayıt altında tutabiliyorsunuz.

Kullanıcıların giriş yaptığı veriler ile çalışan uygulamada, kendiniz için ders programı oluşturabilir, ödevlerinizi kaydedebilir, notlar alabilir, devamsızlığını kayıt altında tutarak takip edebilir ve karnenizi görüntüleyebilirsiniz. Sade ve şık arayüzü sayesinde rahat bir şekilde kullanacağınız uygulama ile sınav tarihlerini, ödevlerinizi unutmaya son. Kaydettiğiniz her veriyi istediğiniz an görüntüleyerek unutmamanızı sağlayan uygulama gayet etkileyici.

Özellikler:

  • Ders programı
  • Ödevler
  • Notlar
  • Karne
  • Devamsızlık

İstediğiniz zaman, istediğiniz veriyi girebleceğiniz uygulama sayesinde okuldaki tüm bilgileriniz kayıt altında olacaktır. Özellikle devamsızlığınızı hangi gün ne kadar yaptığınızı kontrol etmek dönem sonlarında azalan devamsızlık sayılarını düşünürsek yararlı olabilir. Derslerinizi tek tek kaydederek her biri hakkında kendinize küçük notlar oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan uygulamayı hemen indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR