Plumber 2 1.0.2 (Android)

Plumber 2

Plumber 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plumber 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zor ve zevkli bir bulmaca oyunudur.

İlk oyundaki basit ama zevkli yapısıyla biz oyunseverlerin beğenisini kazanan Plumber, serinin ikinci oyunu Plumber 2 ile çıtayı yükseltmeyi sonunda başardı. Basit ama zevkli yapısını değiştirip, zorlu ve zevkli seviyesine eriştiren oyun, ilk bakışta beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim. 

Plumber 2, ilk oyunda olduğu gibi boruları birbirine bağlayıp sızıntıları önlemeye çalıştığımız bir bulmaca oyunu. Bağımlılık yaratan bu oyunda şaşırtıcı zorluklarla karşılaşıyoruz. Oyundaki amacımızı kısaca özetlemem gerekirse; bir tarafta biriken suyu diğer tarafa aktarmak için boruları stratejik biçimde döndürmemiz gerekiyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin bu oyunu eğlenerek oynayacağını düşünüyorum. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinize indirdiğinizde, yeni sürümde yapılan yenilikler dikkatinizi çekecektir. İlk paragrafta bahsettiğim 'zorlu ve zevkli' mertebesi oyuna farklı bir renk katmış. Zor modda oynadığınızda boruların içinde yaratık olduğunu göreceksiniz. Bu yaratıklardan mümkün olduğu kadar çok yakalamanız gerekiyor. Dolayısıyla seviye atlamanız oldukça zor bir hale gelmiş. Atari modunda ise size belli bir süre veriliyor. Verilen süre içerisinde mümkün olduğunca çok suyun akmasını sağlarken, boruların da ardı ardına yok olması konusunda ustalaşmalısınız. Beceri kabiliyetinizi test etmek istiyorsanız aradığınız oyunun Plumber 2 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz Plumber 2'yi ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. İlk oyunu da oldukça beğenmiş biri olarak oynamanızı mutlaka öneririm. Suyun taşmasına asla izin vermeyin!