Plumber Game 1.0.6 (Android)

Plumber Game

Plumber Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plumber Game Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Plumber Game keyifli bir bulmaca oyunu oynamak isteyenlerin denemesi gereken türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda boruları düzgün bir şekilde yerleştirerek akvaryumdaki balığı susuz bırakmamaya çalışıyoruz.

Aslında bu türün birçok kez benzeri yapıldı ve birçoğu gerçekten iyi sonuçlara imza attı. Neyse ki Plumber Game de bir istisna olmuyor ve ortaya gerçekten eğlenceli bir oyun deneyimi çıkartıyor. Özellikle grafiklerdeki mizahi hava oyunun atmosferini olumlu yönde etkiliyor. Toplamda 40 adet bölüm sunan Plumber Game’de açıkçası biraz daha fazla bölüm olmasını beklerdik. Aslında bu haliyle de yeterince doyurucu bir oyun keyfi sunuyor fakat fazla bölüm iyidir değil mi?

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız kademeli artan zorluk seviyesi bu oyunda da mevcut. İlk bölümler göreceli olarak daha kolayken işler giderek zorlaşıyor ve akvaryumu doldurmak için gereken suyu aktaran boruların yapısı karmaşıklaşıyor.

Genel olarak Plumber Game’i çok başarılı buldum. Elbette ufak tefek birkaç eksikliği var fakat bunları güncellemelerle giderilebilecek türden şeyler.

YORUMLAR