Plumber Mole

Plumber Mole
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plumber Mole'da boruları düzenleyerek suyun akışını sağlamaya çalışıyoruz.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan herkese hitap eden bir yapım olan Plumber Mole, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Boruları birleştirip suyun akışını düzenlemeye çalıştığımız bu oyun her ne kadar orijinal bir konuya sahip olmasa da oynanabilirlik açısından herhangi bir sıkıntıya yol açmıyor ve oynayanları eğlendirmesini iyi biliyor.

Oyundaki temel görevimiz parçalara bölünmüş olarak verilen boruların yerlerini değiştirmek ve suyun akışını sağlamak. Elbette bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü oyunda git gide artan zorluk seviyesine sahip 120'den fazla bölüm bulunuyor. İlk birkaç bölümde kontrollere ve oyunun genel atmosferine alışma fırsatımız oluyor. Daha sonra ise işler beklenmedik bir şekilde zorlaşıyor.

Plumber Mole'da bulmaca oyunlarında görmeye alıştığımız türden bonuslara ve güçlendiricilere sahibiz. Aşırı zorlandığımız anlarda bunlara başvurabilir ve işimizi bir nebze kolaylaştırabiliriz. Fakat sınırlı sayıda sunuldukları için çok zorda kalmadıkça kullanmamak yerinde bir karar olacaktır.

Büyük küçük demeden herkes Plumber Mole'u oynamaktan keyif alacaktır. Ücretsiz bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Plumber Mole beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR