Pocket Hospital 1.0.8 (Android)

Pocket Hospital

Pocket Hospital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Hospital, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve kendinize ait bir sağlık tesisi inşa ederek sıkılmadan oynayacağınız simülasyon tarzı bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Pocket Hospital mobil oyunu, kendi hastanenizi kurup tıp dünyasında ün yapabileceğiniz sıra dışı bir simülasyon oyunudur.

Pocket Hospital mobil oyununda klasik simülasyon oyunlarında görülen bir atmosfer hakim. Oyunda muadillerinde olduğu üzere çeşitli binalar ve ekipmanlarla alanınızı donatacaksınız. Pocket Hospital mobil oyunun farkı ise bir hastane tesisi kuruyor olmanız.

Pocket Hospital mobil oyununda tesisinizi araçlar ve yeni binalarla geliştirebilirsiniz. Ayrıca size gelen hastaların şikayetlerine çözüm bulmak da sizin sorumluluğunuzda. Ancak gelen hastaların ilginç şikayetleri sizi biraz şaşırtabilir. Hastalara doğru tedavileri uyguladıkça şöhretiniz ve doğal olarak geliriniz de artacak. Keyifle oynayacağınız bir simülasyon oyunu olan Pocket Hospital’ı Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR