Pocket Jump: Casual Jumping Game 1.1.1 (Android)

Pocket Jump: Casual Jumping Game

Pocket Jump: Casual Jumping Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Cold Soda

Farklı karakterler aracılığıyla çeşitli engelleri aşabileceğiniz ve yıldız toplayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Onlarca farklı karakteri yöneterek zorlu parkurlarda yarışabileceğiniz ve zıplayarak engelleri aşabileceğiniz Pocket Jump: Casual Jumping Game, binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan eşsiz bir oyundur.

Mobil platformda bulmaca oyunları arasında bulunan ve canlı grafikleri ile göz kamaştıran bu oyunda amaç, çeşitli küp blokların ve dikenli yolların yer aldığı parkurlarda yarışarak engelleri aşmak ve puan toplayarak yolunuza devam etmektir. Oyunda, karakterinizi sağa ve sola yönlendirip engellerin üzerinden atlatmalı ve dikenlere değmeden parkuru tamamlamalısınız. Elinizden geldiğince fazla puan toplamlı ve farklı bölümlerin kilidini açmalısınız.

Oyunda penguen, kuzu, kedi, patlamış mısır kovası, şeker ve daha onlarca ilginç karakter yer almaktadır. Bu karakterlerden dilediğinizi yöneterek küp blokların üstünde zıplamalı ve yolunuza devam ederek yıldız puanlar toplamalısınız. Çevrimdışı özelliği sayesinde oyunu istediğiniz yerde ve zamanda oynayabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyunculara hizmet veren Pocket Jump: Casual Jumping Game, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz sıra dışı bir bulmaca oyunudur.

YORUMLAR