Pocket Rally Lite (Android)

Pocket Rally Lite

Pocket Rally Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Rally, telefon ve tabletlerde kontrolcü ile de oynanabilen kaliteli bir ralli yarış oyunudur.

Pocket Rally, gerek araba ve pist modellemeleriyle gerekse de ses efektleri ve müzikleriyle popüler ralli oyunu Colin McRae Rally kadar başarılıdır. Sürekli güncellemelerle yeni araba ve pistlerin eklendiği bu harika ralli oyunu MOGA ve Bluetooth, OTG, USB oyun kontrolcüsü ile oynamayı da desteklemektedir.

Oldukça detaylı hazırlanmış araba modelleri, dağlar, kıyı şeridi ve antik şehir kalıntılarını da içerisine alan harika manzaralara sahip yarış pistleri ile sizi içerisine çeken Pocket Rally oyununda yeni araba ve pistlerin kilidini açmak için ter dökeceğiniz Kapışma Modu ve bol bol pratik yapabileceğiniz Tekli Yarış Modu olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunmakta.

Aynı anda 4 arabaya karşı yarışabileceğiniz oyunda her araba ayrı bir sürüş tekniği istiyor ve her biri için özel pist bulunmakta. Asfalt, çakıl, çim, buzlu pist için en uygun ralli arabasını seçmelisiniz.

Hem telefon hem de tabletinizde oynayabileceğiniz Pocket Rally oyununda şu an 8 efsanevi ralli arabası, 8 pist ve 65 meydan okuma yarışı bulunmakta.

YORUMLAR