Pocket Tower 2.13.8 (Android)

Pocket Tower

Pocket Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Tower, kendinize gökdelen inşa etmenizi ve bu gökdelende ticaret yapmanızı amaçlayan bir simülasyon oyunudur.

Klasik işletme oyunlarından sıkılanlar için Pocket Tower isimli oldukça güzel bir alternatif simülasyon oyunu var. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pocket Tower ile birlikte kendi işinizin patronu olun.

Pocket Tower oyunu ilk başta oldukça enteresan bir video ile başlıyor. Televizyonda yer alan gökdelenin alışveriş merkezi reklamları herkesin ilgisini çekiyor. Evet, şaşırmayın bu alışveriş merkezinin sahibi sizsiniz. Televizyonda yayınlanan videodan sonra müşteri sayınızda oldukça büyük bir artış yaşanacak. Bu yüzden personelinizi oluşturmalı ve gökdeleni hemen hizmete açmalısınız.

Gökdelen işletmesi oyunu olan Pocket Tower'da müşterilerinize asansör yardımıyla ulaşıyorsunuz. Asansör sayesinde müşterilerin isteklerini daha çabuk karşılamanız mümkün. Oyunda ne kadar hızlı olursanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Her müşteri farklı isteklerde bulunuyor ve bu istekleri kısa sürede yapabilmek için oyuna alışmanız gerekli. 

Pocket Tower oyununda yeni bölümlere geçtiğinizde ise daha yüksek binalar inşa edebiliyorsunuz. Yüksek binalar sayesinde daha fazla müşteriyi konuk alabilmeniz mümkün. Eğer bu tarz işletme oyunlarını seviyorsanız; Pocket Tower'ı mutlaka deneyin.