Polar Pop Mania 1.7.1.1g (Android)

Polar Pop Mania

Polar Pop Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polar Pop Mania, Android cihazlar için üretilmiş bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor.

Polar Pop Mania, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilmiş bir seçenek. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız renkli kürelerin arasına sıkışmış olan sevimli fokları kurtarmak.

Söz konusu fokları kurtarabilmek için etraflarındaki renkli topları yok etmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek içinse ekranın alt bölümünde bulunan ve renkli top fırlatmakla görevli olan anne fokun kontrolünü alarak topları ait oldukları yere göndermemiz gerekiyor.

Renkli topları patlatabilmek için aynı renktekilerle eşleştirmemiz gerekiyor. Örneğin yukarıda kümelenmiş mavi toplar varsa bunları yok edebilmek için aşağıdan mavi tıpu o bölüme fırlatmamız gerekiyor. Toplan rastgele seçildikleri için başarılı olmak pek de kolay değil. İyi bir strateji izleyerek tüm topları yok etmeli ve yavruları kurtarmalıyız.

Polar Pop Mania herhangi bir oyunsever için bir nebze kolay gelebilir. Fakat yaş seviyesi biraz daha ufak olan oyunseverler için hem keyifli hem de dikkat geliştirici bir yönü bulunuyor.

YORUMLAR