Police Bus Cop Transport

Police Bus Cop Transport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simülayon oyunlarına polis gücünü ekleyen bir minibüs sürme oyunu arıyorsanız Police Bus Cop Transport sizin için ücretsiz!

Polis taşıyan otobüsler hiç ilgi alanınıza girdi mi? Eğer merakınızı giderecek bir oyun arıyorsanız şehir içerisindeki güvenlik sorunlarına direksyonuyla cevap veren bir polis memuru olarak Police Bus Cop Transport isimli bu simülasyon oyununu deneyebilirsiniz. Oyun atmosfer sizden şehir içerisinde güvenlik problemi arz edecek noktalarda polis nakli yapmanızı gerektiren görevlerle donatılmış.

Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken kilit meselelerden biri trafiği düzgün kullanırken güvenlik kuvvetlerine ihtiyaç duyulan yerlere varmadan aracınızı polisleri almak ve ihtiyaç duyulan bölgelere doğru şehir içerisinde araçla aktarmayı gerçekleştirmek. Bunu yaparken şehiri avucunuzun içi gibi bilmeniz de gerekiyor. Dolayısıyla ilk kez oynarken büyük bir başarı elde etmeyi beklemeyin. Şehir trafiğini öğrendikçe işler sizin lehinize dönecektir.

3 boyutlu modellemeler ile dikkat çeken oyun yarı açık dünya olarak tabir edebileceğimiz bir oyun ortamına sahip. Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Police Bus Cop Transport isimli bu simülasyon oyunu meraklı oyunseverlere ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama içi satın alma seçenekleri olmayan bu oyun sıkça karşınıza reklam görüntüleri çıkartıyorsa internet bağlantısını keserek oynamanızı öneririz.

YORUMLAR