Police Bus Prison Transport 3D 1.1 (Android)

Police Bus Prison Transport 3D

1.1
Police Bus Prison Transport 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Bus Prison Transport 3D eğlenceli bir otobüs kullanma oyunudur

Police Bus Prison Transport 3D eğer gerçekçi bir şekilde otobüs kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonu olan Police Bus Prison Transport 3D'de göreve yeni başlayan bir polisi kontrol ediyoruz. Kahramanımız göreve başladıktan sonra ona ilk iş olarak azılı suçluları taşıyan bir polis otobüsünü kullanma görevi veriliyor. Ondan beklenen şey ise şehir içerisinde yol alarak en hızlı şekilde, en kısa sürede kaza yapamadan suçluları hapishaneye taşıması. Oyunda şehir içinde yol aldığımız için trafikle de mücadele etmek zorundayız. Yapacağımız bir kaza taşıdığımız azılı suçluların otobüsten kaçması anlamına gelebilir. Bu nedenle hızlı olduğumuz kadar dikkatli de olmalıyız.

Police Bus Prison Transport 3D'de geniş bir oun haritasında yolculuk ediyoruz. Suçluları otobüsümüzle taşırken şehrin farklı yerlerinden geçiyor, dar sokakları kullanıyoruz. Oyunda görevler bize gerçek zamanlı olarak veriliyor. Kimi zaman olay mahalinden gelen çağrıya cevap veriyoruz ve olay yerine hızlı bir şekilde ulaşarak suçluyu teslim alıyoruz ve hapishaneye taşıyoruz. Oyunda gece gündüz döngüsü, farklı polis otobüsü seçenekleri gibi değişik özellikler de bizi bekliyor.

YORUMLAR