Police Car Chase 3D 20150323 (Android)

Police Car Chase 3D

Police Car Chase 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Chase 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Police Car Chase 3D, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu olarak tanımlanabilir. Saf bir araba yarışı oyunu yerine daha çok silahlı çatışmaların yaşandığı, aksiyon odaklı bir deneyim yaşatan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza detaylı grafiklerle ve göze hoş görünen modellemelerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Hem araçların hem de çevre birimlerinin modellemeleri bu kategoride yer alan bir oyun için yeterince iyi, hatta birçok rakibinden çok üstün seviyede.

Oyunda suçlulara göz açtırmayan bir polisin kontrolünü ele alıyor ve kanun kaçaklarının peşine düşüyoruz. Elbette bu esnada hem aracımızı hızlı bir şekilde sürmeli, hem de silahımızla suçulara ateş açarak daha fazla kaçmalarına engel olmalıyız. Bunun için ekranda yer alan pedalları ve ateş etme butonunu kullanabiliyoruz.

Oyunu keyifli kılan detaylar arasında gece ve gündüz dönüşümleri ve seçebileceğimiz farklı araç ve silah seçenekleri mevcut. Tek bir araç ve tek bir silahla oyunu sürdürmek yerine farklı alternatifler deneme şansına sahibiz. Açıkçası ücretsiz olarak sunulmasına rağmen Police Car Chase 3D, oyunseverlere eğlenceli bir deneyim yaşatmayı başarıyor.

Siz de aksiyon dozu yüksek bir araba yarışı oyunu arıyorsanız Police Car Chase 3D mutlaka göz atmanız gereken seçenekler arasında bulunuyor.

YORUMLAR